Vrijdag 23 oktober is het thuisavond voor ons 7×7-team. Heren 7×7 18+ speelt de speelavond van de vrijdagcompetitie dit keer op eigen veld: Sportpark De Koperberg. De eerste bal rolt om 19.30 uur, en na de laatste wedstrijd gaat het feest gewoon door in de kantine.

Drie wedstrijden op een avond
De 7×7-competitie gaat in toernooivorm: alle ploegen uit de poule komen op dezelfde avond naar hetzelfde sportpark en spelen daar achter elkaar tegen elkaar. Vrijdag zijn wij de gastheer. Ons programma:
- 19.30 uur, Steenwijker Boys – Willemsoord;
- 20.00 uur, Steenwijker Boys – De Blesse;
- 20.30 uur, Steenwijker Boys – Mildam.
Tegelijk spelen de andere ploegen hun onderlinge duels, dus er is de hele avond voetbal te zien.
Ongeslagen bovenaan
Het team doet het prima. Op de speelavond van 2 oktober werden alle drie de wedstrijden gewonnen: 5-1 tegen Willemsoord, 1-0 tegen De Blesse en 3-1 tegen Mildam. Een week later volgden een 4-0 tegen Willemsoord en een 2-2 tegen De Blesse. Dat is vier keer winst en een gelijkspel, met 15 doelpunten voor en 4 tegen. Daarmee staan we met 13 punten bovenaan de poule. Die plek verdedigen we vrijdag graag voor eigen publiek.
En daarna: de derde helft
Na het laatste fluitsignaal is het nog niet klaar. De club heeft voor muziek gezorgd: DJ Martin van Dokkumburg zorgt voor de sfeer. Kom je niet op tijd voor de aftrap, of kom je eigenlijk alleen voor de gezelligheid? Dan ben je net zo welkom. Elk drankje aan de bar steunt de club, dus neem gerust je teamgenoten, vrienden en buren mee.
Kom je kijken?
Vrijdag 23 oktober, eerste wedstrijd om 19.30 uur op Sportpark De Koperberg, Parallelweg 13 in Steenwijk. Het hele programma, de uitslagen en de stand staan op de pagina van Heren 7×7 18+.
Vragen over de avond of over de club? Mail naar info@steenwijkerboys.nl of bel 0521 513 743.


